• Amante Original 5 tobolek
  • 5 hodnocení
 • Měli jste dlouhý den? Jste vyčerpaní, ale chcete si užít sex? Produkt AMANTE je stvořený pro muže, kteří chtějí rychle dosáhnout erekce, prodloužit výdrž při pohlavním styku a mít svoji ejakulaci pod kontrolou. 

   

  PRODUKT NÁSTUP ÚČINKU CENA ZA TABLETKU DÉLKA ÚČINKU SYNTETICKÉ SLOŽENÍ LÉKAŘSKÝ PŘEDPIS MAXIMÁLNÍ UŽITÍ
  AMANTE 60 - 120 MINUT 31,15 - 130 KČ AŽ 24 HODIN NE NE 1 KAPSLE ZA 24 HOD.
  VIA*** 60 MINUT 400 - 450 KČ AŽ 4 HODINY ANO ANO 1 TABLETA ZA 24 HOD.
  CIA*** 60 MINUT 400 - 450 KČ AŽ 36 HODIN ANO ANO 1 TABLETA ZA 24 HOD.

   

  Jak AMANTE užívat?

  Amante působí téměř okamžitě. Vezměte si 1 kapsli minimálně 1 hodinu před sexem. Účinky se dostaví do 2 hodin a vydrží až 24 hodin. Kapsle Amante si můžete vzít kdykoliv se na sex chystáte – stačí jedna kapsle denně (což je i maximální doporučené denní množství) a budete připraveni užít si sex.

   
  Kdy vám AMANTE pomůže?

  Doplněk stravy Amante pomáhá při slabé erekci způsobené únavou, stárnutím, fyzickým nebo psychickým vypětím a špatným životním stylem. Amante účinkuje až po dobu 24 hodin. Starším mužům vrátí potěšení ze sexu, jaké měli v mládí. Mladším mužům zvýší sexuální výkonnost a výdrž.

   
  Proč AMANTE?

  Amante je produkt, který mužům vrací ztracené sebevědomí, energii a chuť žít naplno. Přípravek Amante oslovuje muže napříč generacemi. Ať už toužíte po sexu jako v mládí, dosažení pevnější erekce nebo po lepším sexuálním výkonu, sáhněte po Amante.

  Dostupnost:Skladem
  Můžeme doručit do:
  4.3.2021
  • Cena:
  • 390 Kč
 • amante 5 web